Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Biuletyn Informacji Publicznej

Program rozwoju zawodowego dla absolwentów pielęgniarstwa 2023

            PROGRAM ROZWOJU ZAWODOWEGO DLA ABSOLWENTÓW PIELĘGNIARSTWA 2023                 

Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka –Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu jest jedną z najnowocześniejszych placówek medycznych w kraju. Stanowi zabezpieczenie techniczne w najnowocześniejszą aparaturę medyczną oraz specjalistyczną wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną. Szpital posiada certyfikat systemu zarządzania jakością oraz wdrożone dwa systemy: system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy oraz zarządzania środowiskowego. Ponadto posiada Certyfikat Akredytacyjny CMJ w Ochronie Zdrowia.

           Zapraszamy do udziału w programie skierowanym do absolwentów pielęgniarstwa.

Program rozwoju zawodowego to 3-miesięczny, dedykowany absolwentom program, który pomoże postawić pierwsze kroki w zawodzie pielęgniarki/ pielęgniarza. Celem programu jest przygotowanie do samodzielnego wykonywania zadań w wybranym obszarze, zgodnie ze standardami obowiązującymi w Szpitalu.

Co oferuje program:

 • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
 • możliwość wizyty w oddziałach przed podjęciem pracy;
 • wsparcie opiekuna podczas 3 miesięcznego programu;
 • szkolenia podczas programu;
 • możliwość ubiegania się o dofinansowanie podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
 • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
 • pracę w nowym obiekcie o wysokim standardzie;
 • pracę w zespole doświadczonych pielęgniarek i lekarzy oraz okazję do rozwoju w dynamicznym otoczeniu ;
 • konkurencyjne wynagrodzenie;
 • dofinansowanie z ZFŚS, m.in. karty MultiSport, wczasy pod gruszą;
 • przyjazną atmosferę w pracy.

Do programu zapraszamy absolwentki/absolwentów studiów na kierunku pielęgniarstwo, którzy posiadają dyplom i aktualne prawo wykonywania zawodu oraz chcą rozwijać kompetencje zawodowe.    

Szczegółowych informacji udziela Z-ca dyrektora ds. pielęgniarskich- Pielęgniarka Naczelna pod numerem tel. 71 306-44-25

Oferty (CV i list motywacyjny) zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy składać za pomocą poniższego przycisku "Aplikuj".

Szpital nie zwraca nadesłanych dokumentów i rozpatruje tylko te oferty, które spełniają wymogi zawarte w ogłoszeniu i zawierają klauzulę - zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny, ul. Gen. A. E. Fieldorfa 2, 54-049 Wrocław, danych osobowych podanych przez mnie dobrowolnie w celu rekrutacji i ewentualnego dalszego zatrudnienia zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Dane zbierane są przez Szpital im. Marciniaka dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Szpital im. Marciniaka zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

 

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-07-17 09:15:39przez:
Opublikowano:2023-07-17 00:00:00przez: Marta Bernat
Podmiot udostępniający: Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej
Odwiedziny:3759

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.