Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Biuletyn Informacji Publicznej

Ogłoszenie o konkursie ofert na wykonywanie świadczeń zdrowotnych z zakresu rehabilitacji kardiologicznej na rzecz pacjentów Szpitala im. Marciniaka w ramach opieki kompleksowej po zawale mięśnia sercowego (KOS – zawał)

Ogłoszenie o konkursie

SWKO

SWKO - wersja edytowalna

Wzór umowy

Odpowiedź na pytanie

Odpowiedź na pytania 2

Odpowiedź na pytania 3

Odpowiedź na pytania 4

Umowa KOS zawał 13.09.2017

Wzór umowy 13.09.2017

Komunikat.

W związku z pytaniami, które wpłynęły do postępowania Szpital im. Marciniaka przesuwa terminu składania ofert na dzień 18.09.2017r. 
na godzinę 08:30. Miejsce składania i otwarcia ofert pozostaje bez zmian.

W związku ze zmianą wzoru umowy w postępowaniu konkursowym na wykonywanie świadczeń zdrowotnych z zakresu rehabilitacji kardiologicznej na rzecz pacjentów Szpitala im. Marciniaka w ramach opieki kompleksowej po zawale mięśnia sercowego (KOS-zawał) informujemy, iż oferty które wpłynęły do tutejszej placówki zawierające oświadczenie o zapoznaniu się ze starym wzorem umowy, zostaną przyjęte pod warunkiem przysłania w terminie do dnia 18 września 2017 r. do godz. 08:30 oświadczenia o zapoznaniu się z nowym wzorem umowy

Ponadto Szpital im. Marciniaka informuję, iż umowa w wersji edytowalnej została umieszczona w trybie śledzenia zmian celem ułatwienia zapoznania się ze zmianami pomiędzy wersjami.

 ROZSTRZYGNIĘCIE

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu ofert

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2017-09-06 13:19:49przez:
Opublikowano:2017-09-06 00:00:00przez: Administrator
Podmiot udostępniający: Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej
Odwiedziny:2446

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.